istanbul izmir nakliyat

Image 01

istanbul izmir ev taşıma

İstanbul İzmir arasında ev taşıma hizmeti veren bir sürü firma yer almaktadır. Genellikle müşteriler burada fiyat araştırması içerisine girerler ancak biz bu konuda bir uyarı yapmak istiyoruz.

Örneğin İstanbul İzmir ev taşıma fiyatları her firmada farklı olabilmektedir. Sizin burada dikkat etmeniz gereken durum bu firmanın ne kadar güvenli olduğudur


Image 02

Nakliyat Ücretleri

nakliye ücreti ucuz olduğu için garantisiz bir firma ile çalışmışsanız bu noktada artık yapacağınız bir şey kalmamıştır.

Firmamız sizi hiçbir sorunla muhatap etmiyor.

Uygun fiyat listesi ve son model araçlarımızla eşyalarınızı dilediğiniz adrese ulaştırıyoruz.nakliye ücretleri için firmamızla iletişime gecebilirsiniz.


Image 03

Parsiyel Taşıma

Tüm eşyanız özenle paketlenip araç içerisine istifleniyor. Parsiyel taşımada birkaç kişinin eşyası aynı anda taşınır.

Parsiyel taşımacılık sayesinde küçük parçalı eşyalarınızı da özenle taşıyoruz. Eşyalarınızı aldığımız noktada size verdiğimiz garanti doğrultusunda hiçbir zarar vermeden size ulaştırıyoruz. Parsiyel taşımacılık artık sorun olmaktan çıkıyor.


Image 04

Çeyiz Eşya Taşıma

çeyiz eşyası taşıtmak istiyorsanız firmamız sizlere yardıma hazır bekliyor.

Dilediğiniz anda vereceğiniz adresten ceyiz eşyanız alınarak gitmesin istediğiniz noktaya ulaştırılacaktır. Özellikle düğün öncesinde çeyizlerinize zarar getirmeden taşıyoruz. Anlaşılan gün doğrultusunda eşyalarınızı taşımak için geliyoruz


İstanbul izmir taşıma sebepleri

İstanbul İzmir arasında ev taşıma hizmeti veren bir sürü firma yer almaktadır. Genellikle müşteriler burada fiyat araştırması içerisine girerler ancak biz bu konuda bir uyarı yapmak istiyoruz

Örneğin İstanbul İzmir ev taşıma fiyatları her firmada farklı olabilmektedir. Sizin burada dikkat etmeniz gereken durum bu firmanın ne kadar güvenli olduğudur. Bunun yanı sıra araçları ne şekildedir araçları filo mu yoksa eskiden kalma araçlar mı taşımacılıkta konfor oldukça önemlidir. konforsuz bir araçla taşımada eşyalarınıza zarar gelebilmektedir. Üstelikte ucuz olduğu için garantisiz bir firma ile çalışmışsanız bu noktada artık yapacağınız bir şey kalmamıştır. Firmamız sizi bu yukarıda saydığımız sorunların hiçbiriyle muhatap etmiyor. Uygun fiyat listesi ve son model araçlarımızla eşyalarınızı dilediğiniz adrese ulaştırıyoruz.


istanbul

müşteri yorumları

Firmanıza ilk önce teşekkür ediyorum. Sorunsuzca eşyalarımıza zarar vermeden taşıdıkları için gerçekten de bu işi biliyorsunuz en ufak bir eşyama bile zarar gelmemiş.

Betül yıldız istanbul izmir taşıma

Kesinlikle herkese firmanızı tavsiye edeceğim. Ben sık taşınan biriyim ve bundan sonra sürekli olarak sizinle çalışacağım arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim.

Ahmet pekin izmir istanbul nakliyat izmir

Memo tasarım © 2015 İstanbul İzmir Parça Eşya Taşıma |Evden Eve Nakliyat